2011-04-30 10:17:59

Mizia & Mizia Blues Band na Festiwalu Dobrego Piwa

Bardzo miło nam poinformować, że nasz zespół wystąpi 7 maja w Zamku w Leśnicy przy okazji II Festiwalu Dobrego Piwa. Atrakcji będzie bez liku. W planie są przede wszystkim degustacje i warsztaty piwowarskie. Nie zabraknie też dobrej muzyczki - jednym z zespołów przygrywających gościom będzie Mizia & Mizia Blues Band. Początek koncertu organizatorzy przewidują na godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy na całą imprezę, zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Szczegóły na stronie festiwalu.

Komentarze (0)


2011-04-08 23:03:36

Must Be The Music jednak bez Mizia & Mizia

Jak już zdążyli się zorientować widzowie programu Must Be The Music - Tylko Muzyka nie został wyemitowany występ naszego zespołu (a dokładnie rodzinnego tercetu Mizia & Mizia). Organizatorzy niestety nie mają zamiaru udostępnić naszych nagrań w jakiejkolwiek formie, więc pozostają nam tylko miłe wspomnienia, cztery zielone TAK i występ mojej gitary (grał na niej showman Piotrek Zdunkiewicz z Białej Podlaskiej - pozdrawiamy!) plus dwie czy trzy migawki. Dziękujemy wiernym fanom, którzy wierzyli w nas i oglądali program do ostatniego odcinka pierwszej serii. Okazuje się, że blues mimo sympatii jurorów (a zwłaszcza Łozo) nie jest formatem pożądanym w telewizji. Jedynym zespołem z tego nurtu, który dostał się do półfinału jest znakomity, także rodzinny zresztą, zespół Boogie Boys. W ramach rekompensaty zapraszamy do oglądania nas na żywo :)

Komentarze (5)


2011-03-31 21:39:39

Prima Amprilis w Alive z Mizia & Mizia

Zapraszamy serdecznie na jam session. Początek imprezy jak zwykle o 20, jak zwykle bilety po 8 zł i jak zwykle będzie dużo dobrej muzyki!

Komentarze (0)


2011-03-18 19:55:08

Miziowie w Polsacie - termin nieznany

Nie udało się nam niestety dowiedzieć, kiedy odbędzie się emisja naszego odcinka. W tej sytuacji zachęcamy do oglądania wszystkich odsłon show Must Be The Music, w Polascie oraz na facebooku. Tymczasem utwór Profesor Boogie, który prezentowaliśmy jurorom i publiczności można odsłuchać w koncertowej lub płytowej wersji na naszej stronie w dziale audio/video.

Komentarze (1)


2011-03-17 00:13:47

Polsat raz jeszcze oraz Miziowa wyprawa do Holandii w poszukiwaniu Dobra

Jak udało nam się dowiedzieć, w piątek dostępna będzie informacja nt. składu sobotniego odcinka Must Be The Music. Jak tylko będzie wiadomo, czy Mizia & Mizia ukaże się na małym ekranie - poinformujemy na stronie i facebooku.Przy okazji umieszczamy tu kilka zdjęć z Miziowej wyprawy po Dobro do Holandii. Dóbr w Holandii ogólnie nie brakuje, ale to, które przywieźliśmy, tzn. dokładnie gitara rezofoniczna firmy Vintage robi naprawdę wielkie wrażenie. Z brzmieniem Dobra (bardzo dobrym) będziecie mieli okazję
zapoznać się na pewno na najbliższym jam session w Alive, już 1 kwietnia. Poniżej na zdjęciach mężna ekipa argonautów i nowa miłość - Dobro :) Więcej zdjęć z Medemblik - w galerii.

Komentarze (0)


« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] 17 [18] [19] [20] [21] [22] »
Czeszów 17.06

Odtwórz w nowym oknie


statystyka